Özel Yat Turu

€250.00 Starting From / PP €200.00
2 Saat
Eminonu / Istanbul / Turkey
Saat

2 Saat

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 12

yat-tur_(1).jpg yat-tur_(3).jpg yat-tur_(4).jpg private_yacht_charter_.jpg private_yacht_charter_(1).jpg i̇stanbul_yath_tour1.jpg i̇stanbul_yath_tour4_jpeg.jpg i̇stanbul_yath_tour5.jpg i̇stanbul_yath_tour6.jpg i̇stanbul_yath_tour7.jpg i̇stanbul_yath_tour8.jpg i̇stanbul_yath_tour9.jpg

İstanbul’da Özel Yat Kiralama

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan İstanbul’un güzelliğini daha yakından keşfetmek ister misiniz? Boğazın sakinliğini ve baş döndüren güzelliğini daha yakından görebileceğiniz özel yat kiralama seçenekleri ile mükemmel sürprizler sizleri bekliyor! Sevdiklerinize özel jestler yapabileceğiniz, partiler verebileceğiniz ve yemekler düzenleyebileceğiniz lüks yatlarda dillere destan organizasyonlara imza atabilirsiniz.

Saw Transfer’in birbirinden özel yatları ile sizler de hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Dillere destan Şehr-i İstanbul’u içeriden fethedebilir ve bu eşsiz kentin tüm güzelliklerini merkezden izleyebilirsiniz. Birbirinden özel yat kiralama seçeneklerimiz ile sizleri ve sevdiklerinizi, şimdiye kadar hiç yaşamadığınız bir deneyime davet ediyoruz. İsterseniz gelin şimdi İstanbul’da özel yat kiralayarak yapabileceklerinize bir bakalım.

Lüks, Konfor ve Prestij Bir Arada

Yat kiralama deyince çoğumuzun aklına tatil ve yaz mevsimi gelse de İstanbul’da her mevsim yat kiralanabiliyor. Hazırlamak istediğiniz organizasyonlara göre değişiklik gösteren yat türleri ile sizler de bu özel aktiviteyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yatların sahip olduğu lüks özellikler, konforlu eşyalar ve yat içinde bulunmanın verdiği prestijle farklı bir dünyaya adım atacaksınız.

Her türlü aktiviteye kolayca ev sahipliği yapabilen yatlarda en çok partiler, doğum günleri, iş yemekleri ve romantik turlar düzenleniyor. Tabii ki sizler istediğiniz aktiviteyi planlayabilir ve Saw Transfer’e başvurarak aklınızdaki organizasyonu daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir aile üyesinin veya can dostunuzun doğum gününü boğazın ortasında kutladığınızı düşünün. Bu doğum günü mükemmel ve unutulmaz bir hale gelmez miydi? İşte sizler de sevdiklerinize böyle sürprizler hazırlamak istiyorsanız, yat kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Davetli sayısına göre ayarlayabileceğiniz boyutlar, bütçenize göre seçebileceğiniz farklı yat türleri ve çok daha fazlası bu prestijli dünyada sizleri bekliyor.

Bunun yanında özel partiler, yemekler, organizasyonlar ve romantik akşamlar için yat turlarını tercih edebilirsiniz. Sizler için özel bir gezi hazırlayacak olan ekibimiz, her konuda sizlere yardımcı oluyor. Sizlere de gecenizin tadını çıkartırken boğazın eşsiz güzelliklerini keşfetmek kalıyor.

İstanbul’un En Güzel Yüzünü Keşfedin

Ne şekilde olursa olsun kesinlikle İstanbul’un boğazdan görüntüsünün keyfini çıkarmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Tarihi yarım adanın güzelliğini boğazdan görmek, kız kulesinin yanından geçerken yemeğinizin keyfini çıkarmak, gün batımında Adalar’ın tadını çıkarmak… Bunun gibi pek özel anı yat kiralama sayesinde deneyimleyebilirsiniz. Sizleri temin ediyoruz, bu güzelliği bir kere gördüğünüzde kesinlikle hayran kalacak ve yat kiralamanın keyfini doyasıya sürebileceksiniz.

Sektörde karşılaşabileceğiniz en uygun fiyatlarla yat kiralama hizmeti almak istiyorsanız, Saw Transfer kapılarını sizler için aralıyor. Lüks, farklı boyutlara sahip, konforlu ve organizasyonlar için hazırlanabilen yatlarımızla siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Sizler de yat kiralamanın birbirinden harika yanlarını görmek ve sevdiklerinizle birlikte mutlu zamanlar geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları