Antalya'dan Pamukkale Günü Turu

Pamukkale

€449.00 Starting From / PP €499.00
1 Gün
/ Pamukkale / Turkey
Gün

1 Gün

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 15

Lokasyon

Pamukkale

Antalya'dan Pamukkale Günü Turu

Tour Program Include & Exclude FAQ

Hayatınıza unutulmaz bir anı ekleyin! Antalya'dan Pamukkale günlük turumuzda rüya gibi bir gün geçirin. Tarihi Hierapolis'i keşfederken Pamukkale'nin sıcak termal sularında yüzmenin tadını çıkarın. Kristal beyaz traverten teraslar ve benzersiz manzaralar sizi büyüleyecek. Uzman rehberler eşliğinde antik Roma dönemine ait kalıntıları keşfedecek ve sıcak su havuzlarında rahatlayacaksınız. Unutulmaz anılar yaratmak için harika bir fırsat. Şimdi yerinizi ayırtın ve bu eşsiz deneyimi kaçırmayın! Pamukkale'nin güzelliği sizi bekliyor.

  • Gün 1- Antalya’dan Pamukkale’ye

Özel şoförümüz sizi sabahın erken saatlerinde lüks bir araçla otelinizden alacak. İlk durağımız UNESCO Dünya Mirası alanı olan antik Hierapolis şehri olacak. Burada antik tiyatro, nekropol, Roma hamamları, Bazilika ve Trajan Çeşmesi gibi tarihi yapıları ziyaret edeceğiz. Lezzetli yöresel mutfağı sunan bir yerel restoranda öğle yemeği için mola vereceğiz. Ardından Pamukkale'nin traverten teraslarıyla ünlü bölgeyi keşfedeceğiz, burada patikalar boyunca yürüyüş yapacak ve sıcak kaynaklar tarafından oluşturulan mineral zengini termal havuzlarda yüzme şansı bulacağız. Tam gün süren keşiflerin ardından şoförümüz sizi bölgenin doğal güzelliklerine yakın bir konumda bulunan otelinize götürecek. Tur sonrasında Antalya'ya geri dönecek ve sizi Antalya'daki otelinize bırakacak.


Başlangıç Antalya
Tamamlanacak Pamukkale
Destinasyonlar Antalya- Pamukkale
Yaş 13 +
Grup sayısı 13

Kapsamlı

Program maksimum 15 kişilik gruplar için planlanmıştır. Talep edilmesi durumunda, Mercedes Sprinter veya Mercedes Vito araçlarıyla kişi sayısına özel olarak programlanabilir.

Yolcu otel masrafları 4-5 yıldızlı otelde karşılanacaktır.

İstanbul otelinizden alınış ve İstanbul Havalimanı'na transfer (Avrupa Yakası).
Turlar sırasında İngilizce konuşan rehber.
Programa göre öğle yemekleri dahil (B=kahvaltı, Ö=öğle yemeği).
İtinaryumdaki ziyaretler ve giriş ücretleri belirtildiği şekilde.
Yerel vergiler ve hizmet ücretleri.

Dahil Olmayanlar​

Herhangi bir opsiyonel tur.
Yolcu kişisel harcamaları.


BU TUR İÇİN SSS

Tur genellikle tam bir gün sürer. Özel şoförümüz sizi sabah erken saatlerde Antalya otelinizden alacak ve turun ardından Antalya otelinize geri döneceksiniz.
Rahat kıyafetler ve yürüyüş ayakkabıları giymenizi öneririz, çünkü antik Hierapolis'i keşfedecek ve Pamukkale traverten terasları boyunca yürüyeceksiniz. Güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü, mayo ve termal havuzlarda bir dalış yapmayı planlıyorsanız bir havlu getirmeyi unutmayın.
Evet, öğle yemeği tur paketinin içindedir. Lezzetli bölgesel mutfağı sunan bir yerel restoranda mola vereceğiz, böylece bölgenin lezzetlerini tadabilirsiniz.
Evet, Hierapolis ve Pamukkale teraslarına giriş ücretleri tur paketinin içindedir. Ek giriş ücretleriyle ilgili endişelenmenize gerek yok; bunlar turun bir parçası olarak karşılanmaktadır.
En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları