3 Gün Pamukkale ve Efes Turu Uçakla

Ephesus - Pamukkale

€399.00 Starting From / PP €339.00
3 Gün
/ Ephesus / Turkey
Gün

3 Gün

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 15

Lokasyon

Ephesus - Pamukkale

3 Gün Pamukkale ve Efes Turu Uçakla

Tur Programı Include & Exclude FAQ

Sizi etkileyici bir 3 günlük Türkiye yolculuğuna çıkarıyoruz, antik harikaları ve doğal güzellikleri keşfedin. Efes'in tarihi yerlerinden Pamukkale'nin termal teraslarına, canlı İstanbul şehrine kadar özenle hazırlanmış turumuz unutulmaz bir deneyim vadeder. Türkiye'nin kültürel mirası ve doğal manzaralarının en iyisini keşfetmek için bize katılın, sorunsuz ve zenginleştirici bir macera sizi bekliyor.

  • Gün 1 - İstanbul'dan Kuşadası'na Uçakla Ephesus

Sabah otelinizden sizi alacak özel şoförünüz, sizi İstanbul Havalimanı'na bırakacak ve İzmir'e olan uçuşunuz için hazırlık yapmanıza yardımcı olacaktır. İzmir'e varışınızın ardından sizi İzmir Havalimanı'ndan alacak ve ilk olarak Artemis Tapınağı'na doğru hareket edeceksiniz. Bu tapınak, Efes dışında bulunan Antik Dünya'nın Yedi Harikası'ndan biridir. Artemis Tapınağı'nı keşfettikten sonra, şoförünüz sizi Efes Antik Kenti'ne götürecek. Şoförünüz, Kütüphane of Celsus'u ziyaret ederek başlayacak, ardından Büyük Tiyatro ve Hadrian Tapınağı'nı keşfedeceksiniz. Turun ardından özel şoförünüz sizi otelinize bırakacaktır.

Kuşadası'nda geceleyin.

  • Gün 2 - Ephesus'tan Pamukkale'ye Araçla

Sabah otelinizden sizi lüks bir araçla alacak olan özel şoförümüzle günün erken saatlerinde yola çıkıyoruz. İlk durağımız, UNESCO Dünya Mirası alanı olan antik Hierapolis şehridir. Burada antik tiyatro, nekropol, Roma hamamları, bazilika ve Trajan Çeşmesi gibi tarihi yapıları ziyaret edeceğiz. Tam gün süren keşfin ardından şoförümüz sizi, bölgenin doğal güzelliklerine yakın konumlanmış otelinize götürecektir. Akşam yemeği otelde.

Pamukkale'de geceleyin.

  • Gün 3 - Pamukkale'den İstanbul'a Uçakla

Kahvaltının ardından sizi otelden alacak ve Denizli Havalimanı'na ulaştıracak olan şoförümüzle buluşacaksınız. Denizli Havalimanı'ndan İstanbul uçuşunuz için hazırlık yapacak ve sonrasında İstanbul'a doğru hareket edeceksiniz.


Başlangıç İstanbul
Tamamlanacak Denizli
Destinasyonlar İstanbul - Efes - Pamukkale
Yaş 13 +
Grup sayısı 13

Kapsamlı

✔ Program en fazla 15 kişilik gruplar için planlanmıştır. Talep edilmesi durumunda, Mercedes Sprinter veya Mercedes Vito araçlarıyla kişi sayısına özel olarak programlanabilir.

✔ İstanbul otelinizden alınış, ardından Avrupa Yakası'ndaki İstanbul Havalimanı'na sorunsuz bir transfer.

✔ İstanbul otelinizden alınış ve İstanbul Havalimanı'na transfer (Avrupa Yakası'nda).

✔ Turlar sırasında İngilizce konuşan rehber.

✔ Programa göre öğle yemekleri (B=kahvaltı, Ö=öğle yemeği).

✔ İtinaryumdaki belirtilen ziyaretler ve giriş ücretleri.

✔ Yerel vergiler ve hizmet ücretleri.

Dahil Olmayanlar

Herhangi bir opsiyonel tur.
Yolcu kişisel harcamaları.


BU TUR İÇİN SSS

Tur genellikle tam gün sürer. Özel şoförümüz sizi sabah erkenden Antalya otelinizden alacak, tur sonrası Antalya'daki otelinize döneceksiniz.

Rahat giyim ve yürüyüş ayakkabıları giyilmesini öneririz, çünkü antik Hierapolis'i keşfedecek ve Pamukkale traverten terasları boyunca yürüyeceksiniz. Güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü, mayokini ve termal havuzlarda bir dalış yapmayı planlıyorsanız bir havlu getirmeyi unutmayın.

Evet, öğle yemeği tur paketine dahildir. Güzel bir bölgesel mutfak sunan yerel bir restoranda mola vereceğiz, böylece bölgenin lezzetlerini tadabilirsiniz.

Evet, Hierapolis ve Pamukkale travertenlerine giriş ücretleri tur paketine dahildir. Ek giriş ücretleri konusunda endişelenmenize gerek yok; bunlar turun bir parçası olarak karşılanmaktadır.

En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları

8 Günlük Uçakla Türkiye Turu

8 Gün -Istanbul - Cappadocia - Konya - Antalya - Pamukkale - Ephesus

€1499.00 €1299.00
8 Günlük Uçakla Türkiye Turu Tur Programı Include & Exclude SSS Türkiye'nin çeşitli güzelliklerini keşfetmeye hazır olun! İstanbul'un yoğun sokaklarından Cappadocia'nın serin manzaralarına ve Antalya'nın güzel...

7 Gün Türkiye Turu

7 Gün -Istanbul - Ephesus - Pamukkale - Cappadocia

€999.00 €899.00
7 Gün Türkiye Turu

Araba ve Uçakla 5 Günlük Türkiye Turu

5 Gün -Cappadocia - Pamukkale - Ephesus

€1099.00 €929.00
Araba ve Uçakla 5 Günlük Türkiye Turu Tour Program Include & Exclude FAQ Türkiye'nin zengin tarihini ve nefes kesen doğal manzaralarını unutulmaz bir şekilde keşfe hoş geldiniz. Titizlikle hazırlanan 5 günlük...

4 Günlük Tur Antalya, Pamukkale ve Efes Arabayla Tur

4 Gün -Antalya - Pamukkale - Ephesus

€899.00 €749.00
4 Günlük Tur Antalya, Pamukkale ve Efes Arabayla Tur Tur Programı Include & Exclude SSS Bize katılın ve Türkiye'nin etkileyici tarihini, muhteşem doğa harikalarını ve canlı kültürünü keşfetmek için dört günlük...
Sıcak hava balonu turu dahil İstanbul'dan 3 günlük Kapadokya turu Tour Program Include & Exclude FAQ Eğer İstanbul'dan başlayan, sıcak hava balonu deneyimi de içeren 3 günlük bir Kapadokya turu arıyorsanız, doğru...

2 Gün -Ephesus - Pamukkale

€379.00 €329.00

3 Gün Pamukkale ve Efes Turu Uçakla

3 Gün -Ephesus - Pamukkale

€399.00 €339.00
3 Gün Pamukkale ve Efes Turu Uçakla Tur Programı Include & Exclude FAQ Sizi etkileyici bir 3 günlük Türkiye yolculuğuna çıkarıyoruz, antik harikaları ve doğal güzellikleri keşfedin. Efes'in tarihi yerlerinden...
€60.00 €45.00
Green Tour Cappadocia (South Tour) Tour Program Include & Exclude FAQ Cappadocia'da muhteşem bir yolculuğa hazırlanın, Yeşil Turumuzla! Muhteşem vadileri, antik yerleri ve yanınızda dost bir rehber eşliğinde serin kaya...
€599.00 €449.00
7 klise turu