Kartepe Turu

Kartepe

1 Gün
Kocaeli / Kocaeli / Turkey
Gün

1 Gün

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 15

Lokasyon

Kartepe

kartepe_8.jpg kartepe_(1).jpg kartepe_(3).jpg kartepe_6.jpg kartepe_(2).jpg uludag_7.jpg kartepe_(5).jpg kartepe_(4).jpg

GÜNÜBİRLİK ÖZEL KARTEPE / MAŞUKİYE / SAPANCA GÖLÜ TURU

ÖZEL ARAÇLAR: Mersedes Vito(1-6 kişi) yada Mersedes Sprinter(7-16 kişi)

TOPLAM SÜRE: 12 Saat

Sizi sabah saat 08:30 de sizi otelinizden alıyoruz. Öncelikle güleryüzlü araç kaptanımızla tanıştıktan sonra araç içi ücretsiz sıcak ve soğuk ikramlar eşliğinde 2,5 saatlik KARTEPE yolculuğuna başlıyoruz. Maşukiyede kahvaltı için mola veriyoruz.(Kahvaltı extra). Sonrasında şöförümüz sizi Kartepede anlaşmalı olduğumuz uygunkayak kiralama evine yönlendiriyor.Burada dileyen misafirlerimiz kayak takımlarını veya eşyalarını alabilirler.

Kartepeye vardığımızda eşsiz kar manzaralı serbest kayak keyfine başlıyorsunuz. Kartepe keyifli zaman geçirmek için birçok alternetifiniz bulunmaktadır. Telesiyej kullanabilir birçok eğlence aktivitesinden faydalanabilirsiniz. Kartepede harika manzaralı zirvesinde sıcak salebinizi içerken keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Kar rüyanızı keyife çevirmek için bulunmaz bir yer.

Sapanca gölü kenarında doğayla başbaşa kalmanız için serbest samanınız olacak.

Saat 17:00'de turumuzu bitirp otele dönmek için dönüş yoluna çıkıyoruz.

Dilerseniz indirimli günlük kiralık kayak malzemelerini anlaşmalı olduğumuz kayak merkezinden aşağıdaki özel paket extra hizmet fiyatımızdan yararlanabilirsiniz.

EXTRA HİZMETLER :
Kayak
Alt kayak kıyafet
Üst kayak kıyafet
Öğle yemeği: Sucuk Ekmek
1 adet skipass telesiyej binmiş kartı

En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları