İstanbul Boğaziçi Akşam Yemeği Turu

€60.00 Starting From / PP €50.00
Eminonu / Istanbul / Turkey
Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

1

bogaz-turu4.jpg bogaz-turu.jpg bogaz-turu2.jpg bogaz-turu3.jpg bogaz-turu21.jpg bogaz-turu5.jpg bosphorus_dinner.jpg bosphorus_dinner_(3).jpg bosphorus_dinner_(6).jpg bosphorus_dinner_(5).jpg bosphorus_dinner_(4).jpg bosphorus_dinner_(2).jpg bosphorus_dinner_(1).jpg

İstanbul Boğaziçi Akşam Yemeği Turu

Yemek yerken ışıltılı Boğaz'da süzülün, Boğaziçinde yer alan sarayları, tarihi mekanları ve Kız Kulesi, Dolmabahçe Sarayı ve Boğaziçi Köprüsü gibi İstanbul'un ışıklandırılmış simge yapılarından geçerek gecenin ışıkları ile dans edebilirsiniz.

Her gemi birbirinden farklı olduğu için ve hizmet kalitesin de farklılık göstermektedir. Gemilerin birbirinden farklı olduğu için fiyat uygulaması farklıdır.. Sezonuna göre değişmektedir.


Semazenler: Geceye gemi hareket ettikten sonra genellikle Semazen Gösterisi ile başlanır, kendinizi tamamen farklı bir dünyaya bırakın. Büyüleyici müzik eşliğinde Sufi uygulayıcılarının bu aşkın performansının gizemine tanık olun.
Türk Halk Dansları: Bu geleneksel Türk dansı gösterisi, ülkenin farklı bölgelerinden Türk halk müziği ve halk oyunları ile keyif veriyor. Bunlar çoğunlukla Kafkas Dansı , Türk Kılıç Dansı veya Türk Çingene Dansı' dır .
Oryantal Dans Gösterisi: Türk yemekli gece gösterisinin öne çıkan özelliği dansözdür. Dansöz, ritmik performansıyla sizi "1001 Gece Masalları" dünyasına götürecek. Dileyen dansçı masadan masaya dans ederken kemerine para takarak dansçıya bahşiş verebilir.
Canlı DJ Performansı: Yaklaşık 2 saat sonra yemek bittiğinde DJ Türk pop müziği ile havayı ayarlayacaktır. Çoğu zaman dansözler partiye katılır ve konukları dans etmeleri için canlandırır.

Meze: Türk Meze kültürü Türk mutfağının önemli bir parçasıdır. Mezeler aperatif benzeri küçük yemeklerdir. Bu başlangıçlar, genellikle balık ve rakı ile birlikte soğuk veya sıcak servis edilir.
Ana Yemekler: Menü sunan bir gemiye gitmeye karar verirseniz , genellikle balık, köfte veya tavuk arasında seçim yapabilirsiniz. Bazen biftek, vejetaryen ve deniz ürünleri seçenekleri de var. Açık büfe ile yemek için çok çeşitli yemekler arasından seçim yapabilirsiniz.
Salata: Mevsim salatası
Tatlı : Taze meyveler ve Türk tatlıları
Alkolsüz İçecekler: Bazı akşam yemeği yolculuklarında sınırsız alkolsüz içecek sunulmaktadır.
Alkollü içecekler: Alkollü içeceklerin olduğu bir akşam yemeği gezisi seçerseniz, genellikle yerel markalara hizmet ettiklerini unutmayın. Hatta bazı gemi yolculukları sınırsız alkollü içecek bile sunar.

En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları