ISTANBUL
Cappadocia
Antalya
PAMUKKALE
BASEMENT
MARMARIS
EPHESUS
TRABZON
ADANA
ADIYAMAN
BURSA
CANAKKALE

Istanbul - Bodrum - Antalya - Cappadocia - Marmaris - Trabzon - Adıyaman

Mercedes Vito & Mercedes Sprinter

Our business improves itself in the field of chauffeured car rental and uses technology and information day by day to provide safer and higher quality service to our valued customers. You can contact us for special journeys in our private vehicles. Your private transfers can be booked on behalf of you or your guests. You can benefit from our services in the highest quality.

Mail: info@sawtransfer.com
Whatsapp Number: +90 501 124 00 92

Günlük Yada Saatlik Şoförlü Araç Kiralama

Bir günlüğüne ya da birkaç saatliğine bulunduğunuz şehirde, sizlere eşlik edebilecek, hızlıca gitmeniz gereken noktaları sizleri ulaştırabilecek şoförlere ihtiyacınız varsa, bizler sizin için hizmet veriyoruz. Özellikle saatlik ya da günlük olarak kiralayabildiğiniz araçlarımızda, konfor hiçbir zaman ikinci plana atılmamaktadır. Özel masalı koltuklarımızda seyahat ederken, dilerseniz laptopunuzu açabilir, dilerseniz de camdan dışarıyı izleyebilirsiniz.

Deneyimli kadrozomuz şoförlü araç kiralama hizmetinde en dikkat ettiği konu zamanlamadır. Dilediğiniz saatte tam vaktinde sizi adresinizden alıyor ve trafiğe takılmadan en kısa yoldan ve en ksa zamanda transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Şehirler Arası Şoförlü Araç Kiralama

Günümüzde yurt dışı ile iş yapan birçok firma bulunmaktadır. Sizler de bu işletmeler içerisindeyseniz, yurt dışından gelen iş ortaklarınız olmaktadır. Bu durumlarda, onları en iyi şekilde ağırlamak, iş anlaşmalarınızı da etkileyebilecektir.

İşletmemizle görüşerek, kendinize ve misafirlerinize özel transferleri:

Havalimanından havalimanına,

Havalimanından adrese,

Adresten havalimanına,

Adresten adrese olarak kiralayabilirsiniz.

Özellikle günümüzde, yabancı dil bilen şoförlü araç kiralama hizmeti sağlayan sayılı işletmelerden olduğumuz için, işlerimizde her zaman kaliteyi ön planda tutuyoruz. Sizlere hizmet verirken, misafirlerinizin de rahat etmesini ve kendisini anlayan insanlarla çevrili olmasını sağlıyoruz.

Yabancı Dil Bilen Şoför ile Araç Kiralama

Ülkemize, son yıllarda pek çok İngilizce ve Arapça dil bilen iş adamı ve misafir de geliyor. İşletmelerinize gelen misafirlerinizi ağırlarken, destek için bizleri tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin yanında İngilizce ve Arapça dil bilen şoförlü mercedes vito araç kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Sizleri dilediğiniz yerden alarak, dilediğiniz adrese teslim ediyor. Trafikte araç kullanma derdinden ve aracı nereye park edeceğim derdinden kurtarıyoruz. Ürün ve hizmet alanımızı genişletirken, sizlere her zaman faydalı olmayı hedefliyoruz.

Şoförlü Araç Hizmetlerimizin Sizlere Artıları

Hizmetlerimize geniş bir alanda devam ettiğimiz şoförlü araç kiralama ve transfer işletmemizde, sizlere farklı ayrıcalıklar da sunuyoruz.

İngilizce bilen şoförlü araç kiralama işlemlerinin yanında, sizlere:

Aracı park etme derdinden sizleri kurtarıyoruz,

Yol bilgisi olan şoförlerimizle, seyahatleriniz çok daha kolaylaşacak,

Güvenli yolculuklarınızda, kendinize ve işinize odaklanabilirsiniz,

Misafirlerinizin karşılanmasına ilgi ve alaka gösteriyoruz,

Ödeme yöntemlerimizden dilediğinizi seçebilme imkanı tanıyoruz.

Günümüzde, transfer şirketlerinin en büyük açıklarından birisi de işletmelerini sadece müşteri odaklı ve para odaklı yönetmeleridir. Bizler, müşterilerimizin her zaman rahat etmesini sağlayacağımız özel araçlarımızla hizmetlerimizi yönetiyoruz. Rahat etmenizi, kolaylıkla ulaşmanızı sağlayarak, memnuniyetimizi artırıyoruz.

Araç Tiplerimiz

Şoförlü Vito Kiralama & Şoförlü Sprinter Kiralama

Araçlarımızı her zaman müşterilerimizin rahatına ve konforuna uygun olarak seçiyoruz. Transferlerde, Vito ve Mercedes Sprinter araçlar kullanıyoruz. İstanbul, Bursa ve Yalova’dan sizleri alıp dilediğiniz noktaya kadar güvenle taşıyoruz. Yol bilgisine sahip, alanında uzman ve ehliyetli şoförlerimiz, sizleri istediğiniz yere transfer ederken, sizlere koltuğunuza yaslanıp etrafı izlemek ya da işlerinizle ilgilenmek kalıyor. Dilediğiniz tarihe rezervasyon yaptırmak için bizlerle hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Araç filomuzda geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor, transfer hizmetlerimiz için tam donanımlı olan bu araçları, beraberinde uzman şoförlüğe sahip ekip arkadaşlarımız kullanıyor.

Alanında Uzman Şoförler

Hizmetlerimizde, müşterilerimize profesyonel olarak transfer sunmak esastır. Bu nedenle, şoförlük konusunda becerikli, kısa yolları bilen ve sizleri ulaşmak istediğiniz yere kısa sürede götürebilecek personelimiz bulunmaktadır. İster kendiniz, ister misafirleriniz için, işletmemizden araçları kiralayabilir ve rahatlıkla transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çalışanlarımızın birden çok dil bilmesini tercih ederek, sizlere daha faydalı olma yolunda adımlar atıyoruz. Bizlerle iletişime geçtiğinizde, ihtiyaç duyduğunuz dili belirtmeniz, sizlere uygun personelin gönderilmesini de sağlayacaktır.

Şoförlü Araç Hizmetinde Fiyat ve Kalite Orantıntısı

Her zaman yüksek fiyatlı hizmetlerin, beraberinde kalite getirmediğinin farkında olan işletmemiz, sizlere her zaman uygun fiyat sunmaktadır. Uygun fiyatlarla birlikte üst düzey bir hizmet sunarak, her zaman memnun ve mutlu müşteri hizmeti sağlıyoruz. Transfer hizmetlerimizde, hiçbir zaman kalitesiz araç göndermiyoruz. Böylece, sizlere de en iyi şekilde hizmet sağlıyoruz. Araçlarımızda, şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmeti verdiğimiz için, sizlerin en rahat edeceği modelleri seçiyoruz. Filomuzu genişletirken, müşteri memnuniyetini asla düşürmeden adımlar atıyoruz. Sizlere vereceğimiz hizmetlerimizi, bir adım daha yukarı taşımak ve kalitesini artırmak, işletmemizin gelecek hedefleri arasında yer almaktadır.