Lüks İstanbul ve Bodrum Turu

Istanbul- Bodrum

€499.00 Starting From / PP €349.00
2 Gün
Istanbul / Istanbul / Turkey
Gün

2 Gün

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 15

Lokasyon

Istanbul- Bodrum

Lüks İstanbul ve Bodrum Turu

Tour Program Include & Exclude FAQ

Hayatınızın turuna hoş geldiniz, her şeyin üst düzey ve konforlu olduğu – lüks İstanbul ve Bodrum Turumuz, lüksü sevenler için. İstanbul ve Bodrum'da inanılmaz manzaralarla dolu, şık mekanlarla dolu bir yolculuğa hazır olun.

İstanbul ve Bodrum'da konaklamanız boyunca en lüks konaklamalarda kalma, tarihi harikaların sırlarını açığa çıkaran kendi rehberinizin olması ve sizi konuşamayacak kadar etkileyecek manzaralara sahip en iyi restoranlarda yemek yeme hayal edin. Her günün özenle planlandığı, sadece unutulmaz değil, gerçekten olağanüstü bir deneyim sunan bir yolculuk.

Lüks İstanbul ve Bodrum Turu Detaylı Programı:

Eğer hayatta güzelliklere değer veren ve ötesini arayan biriyseniz, lüks İstanbul ve Bodrum Turumuz tam size göre özel olarak hazırlanmıştır. Bir ömür boyu sürecek bir yolculuğa hazır olun, her an sıra dışılığa davet niteliğindedir. Maceranız sizi bekliyor – lüks başlasın!

  • Gün1: İstanbul - Kraliyet Gibi Hissedin

Macera İstanbul'da başlar, eski cazibe ile modern lüksün harmanlandığı bir şehir. Sizi lüks aracımız ve şoförümüzle alıp konaklamanız için süper lüks bir otele götürüyoruz. Size, sizi etkileyici Ayasofya ve hareketli Kapalıçarşı'nın etrafında gezdirecek kendi rehberiniz olacak.

Güneş batarken, Boğaz manzaralı şık bir restoranda muhteşem bir akşam yemeği için hazırlanın. Masal gibi bir gerçekleşme – lezzetli yemek ve şaşırtıcı manzaralar, hepsi bir arada. Lüks İstanbul turunuzda görmek için en iyi yerler ve birçok lüks alışveriş merkezi ve daha fazlasını keşfedeceksiniz.

  • Gün 2: Bodrum - Plajlar ve Daha Fazlası!

İstanbul'a veda edin ve güneşli Bodrum cennetine ulaşmak için lüks bir sürücüye binin. Otelden sizi plajın yanında bir rüya gibi karşılayacak, rahatlamak için mükemmel bir nokta sunan bir otel.

Lüks Bodrum turunuz, spa tedavileri, muhteşem manzaralı lezzetli bir öğle yemeği ve özel bir yatta tekne turu ile dolu bir günle başlar. Gizli kumsalları keşfedecek ve güneşin altında eğlenceli bir zaman geçireceksiniz.

Akşam olduğunda, özel bir restoranda sizi bekleyen özel bir akşam yemeği var. Ve eğer istiyorsanız, Bodrum'un gece hayatını keşfedin – canlı kulüplerden deniz kenarındaki sakin noktalara kadar herkes için bir şey var.

Lüks İstanbul ve Bodrum turunuz sıradan bir tur değil; sizi düşündük ve size özel bir lüks macera hazırladık. Kendi rehberinizin olması, harika yerlerde konaklamanız ve en iyi yemekleri keyif almanız için her şey planlandı.

Gelin, her anın özel ve unutulmaz olması gereken bu inanılmaz tura katılın. Türkiye'deki hayalinizdeki macera sizi bekliyor! Şimdi bize e-posta veya WhatsApp üzerinden ulaşın.


Başlangıç İstanbul
Tamamlanacak Bodrum
Destinasyonlar İstanbul - Bodrum
Yaş 13 +
Grup sayısı 13

Kapsamlı​

Program maksimum 15 kişilik gruplar için planlanmıştır. Talep edilmesi durumunda, Mercedes Sprinter veya Mercedes Vito araçlarıyla kişi sayısına özel olarak programlanabilir.

Yolcu otel masrafları 4-5 yıldızlı otelde karşılanacaktır.

İstanbul otelinizden alınış ve İstanbul Havalimanı'na transfer (Avrupa Yakası).
Turlar sırasında İngilizce konuşan rehber.
Programa göre öğle yemekleri dahil (B=kahvaltı, Ö=öğle yemeği).
İtinaryumdaki ziyaretler ve giriş ücretleri belirtildiği şekilde.
Yerel vergiler ve hizmet ücretleri.

Dahil Olmayanlar​

Herhangi bir opsiyonel tur.
Yolcu kişisel harcamaları.


BU TUR İÇİN SSS

Bu tur, hayatta güzelliklere değer verenler için özel olarak düzenlenmiştir. Bu, lüks bir araçla özel ulaşım, süper lüks otellerde konaklamalar, kişiselleştirilmiş rehberler ve özel yat turları gibi özel deneyimleri içerir, ayrıca en iyi derecelendirilmiş restoranlarda özel yemek deneyimleri sunar.
Kesinlikle! Ekibimiz burada, deneyiminizin size özel olarak uyarlanmasını sağlamak için. İtinerary'de yapmak istediğiniz belirli tercihleri veya değişiklikleri konuşmaktan çekinmeyin; ve biz, elimizden geldiğince bu tercihleri karşılamak için çaba göstereceğiz.
Evet, mutlak gizlilik bizim için bir önceliktir. Özel rehberlerden özel yat turlarına kadar, deneyiminizin samimi ve kişiselleştirilmiş olduğunu sağlıyoruz, böylece her anın tadını çıkarabilirsiniz ve herhangi bir müdahale olmadan keyfini çıkarabilirsiniz.
Bodrum'un canlı gece hayatında herkes için bir şey var. Ekibimiz, tercihlerinize dayanarak canlı kulüpleri veya deniz kenarındaki daha sakin noktaları ziyaret etmenizi önerip düzenleyebilir. Sadece ilgi alanlarınızı bize bildirin, size unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlayacağız.
En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları

8 Days turkey tour by plane

8 Gün -Istanbul - Cappadocia - Konya - Antalya - Pamukkale - Ephesus

€1499.00 €1299.00
Get ready for an awesome 8-day trip across Turkey! From the busy streets of Istanbul to the cool landscapes of Cappadocia and the beautiful coasts of Antalya, i

7 day turkey tour

7 Gün -Istanbul - Ephesus - Pamukkale - Cappadocia

€999.00 €899.00
A magical 7-day adventure in Turkey, specially designed for those who have just one week to explore.

5 Days Turkey tour by car and Plane

5 Gün -Cappadocia - Pamukkale - Ephesus

€1099.00 €929.00
Welcome to an unforgettable exploration of Turkey's rich history and breathtaking landscapes. Our meticulously crafted 5-day adventure promises a perfect blend

4 Days Tour Antalya, Pamukkale and Ephesus Tour by Car

4 Gün -Antalya - Pamukkale - Ephesus

€899.00 €749.00
Join with us on a 4-day adventure through Turkey, exploring its fascinating history, stunning natural wonders, and vibrant culture.
If you are looking for a 3-day Cappadocia tour starting from Istanbul, including a hot air balloon experience, you are in the right place. We have carefully cur

2 Days Ephesus and Pamukkale Tour

2 Gün -Ephesus - Pamukkale

€379.00 €329.00
Looking for a cool 2-day tour package to Ephesus and Pamukkale? Well, you're in luck! We've put together awesome Ephesus and Pamukkale tour package
€399.00 €339.00
We get you on a captivating 3-day journey through Pamukkale and Ephesus tour, exploring ancient wonders and natural beauty. From the historic sites of Ephesus

Cappadocia Green Tour

7 Saat -Cappadocia

€60.00 €45.00
Get ready for an amazing journey through Cappadocia with our Green Tour! You'll explore stunning valleys, ancient places, and cool rock formations with a friend
Our 7 Churches of Revelation Turkey Tour is like a magical adventure. We take you to explore old ruins and special places that are important to early Christians