İstanbul Cami Turu

Istanbul

1 Gün
Istanbul / Istanbul / Turkey
Gün

1 Gün

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 15

Lokasyon

Istanbul

islamic_tour_istanbul_3.jpg islamic_tour_istanbul_2.jpg islamic_tour_istanbul_1.jpg

İstanbul Cami Turu

Tour Program Include & Exclude FAQ

Özel turumuza katılın, İstanbul'da sadece bir günde önemli İslami mekanları keşfedin. Güzel mimarisi ile tanınan Mavi Camii'ni ziyaret ederek başlayacağız. Ardından, tarihi bir katedralden camiye ve şimdi bir müzeye dönüşen Ayasofya'yı keşfedeceğiz. Sonra, canlı Kapalıçarşı deneyimini yaşayacağız, burada birçok İslami eşya bulabilirsiniz. Turumuz ayrıca şehrin muazzam manzarasını sunan Süleymaniye Camii'ni ziyaret etmeyi içeriyor. Sıcakkanlı rehberlerimiz bu yerlerle ilgili ilginç hikayeleri paylaşacak, size İstanbul'un İslami mirasıyla basit ve keyifli bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olacak.

  • Gün 1- İstanbul Tam Gün Turu

Sabah: Otelinizden Alınış: Gününüze İstanbul'daki otelinizden alınışla başlayın. Eyüp Sultan Camii Ziyareti: Dini yolculuğunuza İstanbul'un en önemli İslami mekanlarından biri olan Eyüp Sultan Camii'ni ziyaret ederek başlayın.

Öğle: Sahabe Türbelerine Yolculuk: 3 Sahabenin mezarlarını ziyaret etmek için Yeraltı Camii'ni ziyaret edeceğiz. Namaz ve Yansıma: Bizans Surları (İstanbul Şehir Surları) - Sahabe Türbeleri yakınındaki camilerden birinde Öğle (orta) namazını kılmak için zaman ayırın.

Öğleden Sonra: Öğle Yemeği: Geleneksel yemekleri sunan yerel bir restoranda lezzetli bir Türk öğle yemeği için mola verin.

Süleymaniye Camii: İstanbul'un en büyük camilerinden biri olan Süleymaniye Camii'ni ziyaret edin, mimari harika bir yapı.

Akşam: Boğaz Turu (İsteğe Bağlı): İstanbul'un su üzerinden tarihi yerlerini geçerken manzaranın tadını çıkarmak için Boğaz turu düşünülebilir.

Otele Dönüş: Akşamleyin otelinize geri dönün.


Başlangıç İstanbul
Bitiş Istanbul
Destinasyonlar İstanbul-
Yaş 13 +
Grup sayısı 13

Dahil

Program en fazla 15 kişilik gruplar için planlanmıştır. Talep edilmesi durumunda, Mercedes Sprinter veya Mercedes Vito araçlarıyla kişi sayısına özel olarak programlanabilir.

İstanbul otelinizden alınış, ardından Avrupa Yakası'ndaki İstanbul Havalimanı'na sorunsuz bir transfer.

İstanbul otelinizden alınış ve İstanbul Havalimanı'na transfer (Avrupa Yakası'nda).

Turlar sırasında İngilizce konuşan rehber.

Programa göre öğle yemekleri (B=kahvaltı, Ö=öğle yemeği).

İtinaryumdaki belirtilen ziyaretler ve giriş ücretleri.

Yerel vergiler ve hizmet ücretleri.

Hariç

İsteğe bağlı turlar.
Yolcu özel harcamaları


FAQ FOR THIS TOUR

Absolutely! Our expert guides and private chauffeurs ensure flexibility, allowing you to tailor your experience based on personal interests and preferences.
Choose to soar above the unique landscapes of Cappadocia on a hot air balloon ride, explore hidden valleys on an ATV tour, and discover historical sites like Uchisar castle and the Göreme Open Air Museum.
Absolutely! Our tour is designed to accommodate solo travelers, couples, and groups, ensuring an inclusive and enjoyable experience for everyone.

© 2023 Your Company Name. All rights reserved.

En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları