Uçakla 3 Gün Kapadokya turu

Cappadocia

€649.00 Starting From / PP €549.00
3 Gün
/ Cappadocia / Turkey
Gün

3 Gün

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 15

Lokasyon

Cappadocia

Uçakla 3 Gün Kapadokya turu

Tur Programı Include & Exclude SSS

Türkiye'nin zengin tarihini ve nefes kesen manzaralarını unutulmaz bir şekilde keşfe hoş geldiniz. Detaylı bir şekilde hazırlanan 5 günlük maceramız, kültürel keşif ve doğal güzelliklerin mükemmel bir birleşimini vaat ediyor.

  • Gün 1- İstanbul'dan Cappadocia'ya Uçuş

Sabah otelinizden özel VIP aracınızla alınarak İstanbul Havalimanı'na götürüleceksiniz. Daha sonra Cappadocia'ya uçuş yapacaksınız. Cappadocia'ya varışınızda adınızın yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacak ve otelinize transfer edileceksiniz. Geri kalan gün, Uçhisar Kalesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Aşk Vadisi, Keşişler Vadisi, Hayal Vadisi ve Avanos seramik atölyesi veya dokuma okulu ziyaret edilerek geçirilecektir. Ayrıca gün batımı at binme turuna katılma seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Cappadocia'da geceleyin.

  • 2 Gün Kapadokya

Kahvaltı sonrasında özel şoförlü aracınızla otelinizden saat 04:20'de alınacaksınız. Balon Turu (Opsiyonel): Cappadocia'da gün doğumunda balon turuna katılmak inanılmaz bir deneyimdir. ATV Turu: Cappadocia'da ATV turları, bölgenin yer altı şehirlerini ve kaya kiliselerini keşfetmek için harika bir seçenektir. Cappadocia'nın en güzel vadilerinden biri olan Paşabağı Vadisi, farklı şekillerde şekillendirilmiş peri bacalarıyla ünlüdür.

Cappadocia'da geceleyin.

  • Gün 3- Cappadocia'dan İstanbul'a Uçuş

Sürücünüz sizi sabah otelinizden alacak ve Cappadocia'nın muazzam manzaralarını keşfetmek için en iyi yerlerden biri olan Göreme Panorama'ya götürecek. Oradan Ihlara Vadisi'ne, Cappadocia'nın en güzel doğal alanlarından birine yöneleceksiniz. Burada güzel manzaraları ve tarihi kiliseleri keşfetmek için zaman geçirebilirsiniz. Daha sonra Selime Manastırı'na, Cappadocia'nın en büyük manastırlarından birine yöneleceksiniz. Sürücünüz sizi ardından Cappadocia'nın yer altı şehirlerinden biri olan Kaymaklı Yeraltı Şehri'ne götürecek. Son olarak, Cappadocia'nın en güzel doğal bölgelerinden biri olan Güvercinlik Vadisi'ne yöneleceksiniz. Turun ardından sizi İstanbul uçuşunuz için Kayseri Havalimanı'na bırakacaktır.


Başlangıç İstanbul
Tamamlanacak Kapadokya
Destinasyonlar İstanbul- Kapadokya
Yaş 13 +
Grup sayısı 13

Kapsamlı

Program maksimum 15 kişilik gruplar için planlanmıştır. Talep edilmesi durumunda, Mercedes Sprinter veya Mercedes Vito araçlarıyla kişi sayısına özel olarak programlanabilir.

Yolcu otel masrafları 4-5 yıldızlı otelde karşılanacaktır.

İstanbul otelinizden alınış ve İstanbul Havalimanı'na transfer (Avrupa Yakası).
Turlar sırasında İngilizce konuşan rehber.
Programa göre öğle yemekleri dahil (B=kahvaltı, Ö=öğle yemeği).
İtinaryumdaki ziyaretler ve giriş ücretleri belirtildiği şekilde.
Yerel vergiler ve hizmet ücretleri.

Dahil Olmayanlar​

Herhangi bir opsiyonel tur.

Yolcu özel harcamaları

Sıcak hava balonu turu

Cappadocia'da ATV turları

Cappadocia'da gün batımı at binme turu

Cappadocia'da safari turları


BU TUR İÇİN SSS

Kesinlikle! Uzman rehberlerimiz ve özel şoförlerimiz, kişisel ilgi ve tercihlere dayalı olarak deneyiminizi özelleştirmenize olanak tanır.
Cappadocia'nın eşsiz manzaralarının üzerinde sıcak hava balonu ile yükselmeyi seçin, ATV turu ile gizli vadilere keşfe çıkın ve Uçhisar Kalesi ile Göreme Açık Hava Müzesi gibi tarihi yerleri keşfedin.
Kesinlikle! Turumuz, tek başına seyahat edenler, çiftler ve gruplar için tasarlanmış olup, herkes için kapsayıcı ve keyifli bir deneyim sunmayı amaçlar.
En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları