6 Günlük Uçakla Türkiye Turu

Antalya - Marmaris - Fethiye - Bodrum

€1399.00 Starting From / PP €1099.00
6 Gün
Antalya / Antalya / Turkey
Gün

6 Gün

Tur Türü

Özel

Grup Sayısı

2 - 15

Lokasyon

Antalya - Marmaris - Fethiye - Bodrum

6 Günlük Uçakla Türkiye Turu

Tour Program Include & Exclude FAQ


Harika bir 6 günlük Türkiye turuna hazır olun! Sizi kalabalık İstanbul'dan Antalya, Fethiye, Marmaris ve Bodrum gibi harika yerlere götüreceğiz. Her gün görülecek ve yapılacak heyecan verici şeylerle dolu. Eski şehirleri keşfedin, şelaleleri görün, kanyonları ziyaret edin ve tarihi noktaları keşfedin. Antik kalıntılardan güzel manzaralara kadar, bu tur Türkiye'nin harika yerlerinin eğlenceli bir hikayesi gibi. Yeni deneyimler ve harika maceralarla dolu kolay ve keyifli bir yolculuk. Bu harika yolculuğa birlikte başlayalım!

  • Gün 1- İstanbul'dan Antalya'ya Uçuş

Sabah erken otelinizden alınacaksınız, ardından sizi İstanbul havaalanına bırakacağız. Antalya'ya varışınızın ardından sizi Antalya havaalanından alacağız. İlk durağımız antik Perge şehri olacak. Perge turumuzun ardından Kurşunlu Şelalesi'ne doğru yola çıkacağız. Daha sonra Düden Şelalesi'ne doğru yola çıkacağız. Bu, Antalya'nın simgesel yerlerinden biridir. Adrian Kapısı'na doğru yola çıkacağız. Turumuzun sonunda sizi otelinize bırakacağız.

Antalya'da Gece

  • Gün 2- Antalya

Sabah erken otelinizden alınacak ve ilk durağımız Aspendos Antik Tiyatro olacak. Aspendos turumuzun ardından Side antik şehrine doğru yola çıkacağız. Daha sonra Manavgat Şelalesi'ne doğru yola çıkacağız. Manavgat Çayı üzerinde bulunan şelale serinlemek için ideal bir yerdir. Turumuzun sonunda sizi otelinize bırakacağız.

Antalya'da Gece

  • Gün 3- Antalya'dan Fethiye'ye Sürüş

Özel şoförünüzle otelden buluşma ve ardından Fethiye'deki otelinize transfer edileceksiniz. Giriş yaptıktan sonra şoförünüz sizi Saklıkent Kanyonu'na götürecek. Saklıkent Kanyonu ziyaretinizin ardından şoförünüz sizi Fethiye'deki bir deniz kenarı restoranına götürebilir. Akşam saatlerinde şoförünüz, Fethiye'deki bir restoranda akşam yemeğinizi keyifle geçirebileceğiniz bir yere sizi götürebilir.

Fethiye'de Gece

  • Gün 4- Fethiye'den Marmaris'e Sürüş

Özel Şoförünüz sizi otelden alacak ve birlikte günlük programınızı geçireceksiniz. İlk durağımız Marmaris Kalesi olacak. 16. yüzyıla uzanan bu tarihi kale, Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşa edilmiştir. Nimara Mağarası Sonraki durağınız olan Nimara Mağarası, doğal güzelliği ile tanınan büyüleyici bir mağaradır. Bayır Köyü ve Osmanlı Evleri Yolculuğumuza devam ederken şoförünüz sizi Marmaris'in doğal güzelliklerinin tadını çıkarabileceğiniz Bayır Köyü'ne götürecek. Turun Sonu ve Otelinize Bırakılma Tarihi harikalar ve doğal güzelliklerle dolu bir günün ardından şoförünüz sizi otelinize güvenli bir şekilde geri getirecek, Marmaris'teki unutulmaz özel turunuzun sonunu işaretleyerek.

Marmaris'te Gece

  • Gün 5- Marmaris'ten Bodrum'a Sürüş

Özel şoförünüz sizi Marmaris'teki konaklamanızdan alacak ve sizi Bodrum'un tarihi merkezine götürecektir. St. Peter'ın Kalesi'ni, antik tiyatroyu, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'ni ve Halikarnas Mozolesi'nin kalıntılarını ziyaret edin. Şehrin dar sokaklarında bir yürüyüş yaparak, yerel hediyelik dükkanları, restoranlar ve kafeleri keşfedin. Akşam yemeği için şoförünüz sizi Bodrum Marina'da deniz manzaralı bir restorana götürebilir. Şoförünüz sizi konaklama yerinize geri götürecektir.

Bodrum'da Gece

  • Gün 6- Bodrum'dan İstanbul'a Uçuş

Kahvaltıdan sonra sizi otelinizden alacağız ve İstanbul uçuşunuz için Bodrum havaalanına götüreceğiz.

TUR SONU


Başlangıç İstanbul
Tamamlanacak Bodrum
Destinasyonlar İstanbul - Antalya- Fethiye-Marmaris - Bodrum
Yaş 13 +
Grup sayısı 13

Kapsamlı

Program maksimum 15 kişilik gruplar için planlanmıştır. Talep edilmesi durumunda, Mercedes Sprinter veya Mercedes Vito araçlarıyla kişi sayısına özel olarak programlanabilir.

Yolcu otel masrafları 4-5 yıldızlı otelde karşılanacaktır.

İstanbul otelinizden alınış ve İstanbul Havalimanı'na transfer (Avrupa Yakası).
Turlar sırasında İngilizce konuşan rehber.
Programa göre öğle yemekleri dahil (B=kahvaltı, Ö=öğle yemeği).
İtinaryumdaki ziyaretler ve giriş ücretleri belirtildiği şekilde.
Yerel vergiler ve hizmet ücretleri.

Dahil Olmayanlar

Herhangi bir opsiyonel tur.
Yolcu kişisel harcamaları.

Yolcu yemek masrafları.


BU TUR İÇİN SSS

Bu tur için Türkiye'yi ziyaret etmenin en iyi zamanı ilkbahar (Nisan-Haziran) ve sonbahar (Eylül-Kasım) ayları arasıdır. Hava ılımandır ve dış aktiviteler ve gezi için uygundur. Bazı bölgelerde yazlar sıcak olabilir, örneğin Kapadokya ve Pamukkale gibi, İstanbul'da ise kışlar oldukça soğuk olabilir.
Evet, İstanbul, Kapadokya ve Pamukkale'deki belirtilen tarihi sitelerin ve müzelerin giriş ücretleri tur paketi kapsamındadır. Bu, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Göreme Açık Hava Müzesi ve Hierapolis gibi cazibe merkezlerini içermektedir.
Evet, tur çeşitli beslenme tercihleri ve kısıtlamaları karşılayabilir. Lütfen önceden tur operatörünüzü veya rehberinizi, vejetaryenlik, veganlık veya alerjiler gibi belirli beslenme gereksinimleri konusunda bilgilendirin. Bu şekilde, öğünlerinizin ihtiyaçlarınıza uygun olmasını sağlamak için yerel restoranlarda ve güzergah boyunca ellerinden geleni yapacaklardır.
En iyi tanıtım turlarımız
En popüler tour lokasyonları

8 Days turkey tour by plane

8 Gün -Istanbul - Cappadocia - Konya - Antalya - Pamukkale - Ephesus

€1499.00 €1299.00
Get ready for an awesome 8-day trip across Turkey! From the busy streets of Istanbul to the cool landscapes of Cappadocia and the beautiful coasts of Antalya, i

7 day turkey tour

7 Gün -Istanbul - Ephesus - Pamukkale - Cappadocia

€999.00 €899.00
A magical 7-day adventure in Turkey, specially designed for those who have just one week to explore.

5 Days Turkey tour by car and Plane

5 Gün -Cappadocia - Pamukkale - Ephesus

€1099.00 €929.00
Welcome to an unforgettable exploration of Turkey's rich history and breathtaking landscapes. Our meticulously crafted 5-day adventure promises a perfect blend

4 Days Tour Antalya, Pamukkale and Ephesus Tour by Car

4 Gün -Antalya - Pamukkale - Ephesus

€899.00 €749.00
Join with us on a 4-day adventure through Turkey, exploring its fascinating history, stunning natural wonders, and vibrant culture.
If you are looking for a 3-day Cappadocia tour starting from Istanbul, including a hot air balloon experience, you are in the right place. We have carefully cur

2 Days Ephesus and Pamukkale Tour

2 Gün -Ephesus - Pamukkale

€379.00 €329.00
Looking for a cool 2-day tour package to Ephesus and Pamukkale? Well, you're in luck! We've put together awesome Ephesus and Pamukkale tour package
€399.00 €339.00
We get you on a captivating 3-day journey through Pamukkale and Ephesus tour, exploring ancient wonders and natural beauty. From the historic sites of Ephesus

Cappadocia Green Tour

7 Saat -Cappadocia

€60.00 €45.00
Get ready for an amazing journey through Cappadocia with our Green Tour! You'll explore stunning valleys, ancient places, and cool rock formations with a friend
Our 7 Churches of Revelation Turkey Tour is like a magical adventure. We take you to explore old ruins and special places that are important to early Christians